Proč někdo, kdo neumí psát, založil blog? Rozhodla jsem se, že Vám prostřednictvím blogu přiblížím své klientky. Ukáži Vám jejich portréty a také vypovím jejich příběh, životní zkoušky, těžká rozhodnutí a vše, co je formovalo. Povím Vám, kdo jsou tyto ženy, co je v životě dělá šťastné a čím vším se musely probojovat, aby dnes mohly stát tam, kde jsou. Tyto rozhovory pro mě znamenají mnoho a zachycují opravdu jen zlomek toho, co s klienty během focení prožívám. Proč zveřejňuji příběhy druhých? Na to je jednoduchá odpověď, kterou naleznete v citátu Dana Millmana z knihy Cesta pokojného bojovníka, která mě inspirovala už od čtrnácti let a vracím se k ní i dnes.

 

"Život není soukromou záležitostí.

Příběh a poučení z něj jsou užitečné jen tehdy, 

když se o ně podělíte s druhými."

- Dan Millman

#portrétspříběhem

 

Portrét s příběhem: Petra Smékalová

Peťa je žena, která měla vstoupit do mého života. Než se stala ale mojí klientkou, stala se nejprve mojí kamarádkou. Studovaly jsme společně podnikovou ekonomii na UTB ve Zlíně. Neznaly jsme se a na hodinách jsme se nepotkávaly. Poprvé jsem na Peťu promluvila, když jsem si vedle ní chtěla sednout… chcete vědět víc?

Portrét s příběhem: Iva Filipi

S Ivou jsem se setkala poprvé na konzultaci před naším prvním společným focením. Hned když vešla, cítila jsem klid a mír. Vyzařovala z ní neskutečná stabilita a laskavost. K jejímu příběhu se vracím dnes a denně, protože je inspirující a posilující. Mě motivuje, a tak doufám, že v něm najdete sílu… chcete vědět víc?

Portrét s příběhem: Kačka

S Kačkou jsem fotila několikrát. Nejprve jsem ji oslovila jako modelku na spolupráci. Později se stala mojí múzou. Seznámila mě s českou plus size komunitou curvy modelek. Od té doby byla na mých kurzech jako modelka. S Kačkou jsem dělala rozhovor už před rokem. Vlastně jsem ani nemyslela, že bude… chcete vědět víc?

DREAM SHOOT: PRAHA

Dream shoot je magické focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Dream shoot je možné uskutečnit v Praze, v Paříži nebo v New York City. Přímo v centru měst tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou.… chcete vědět víc?

PRODUKTY

Digitální doba nám poskytuje neomezené možnosti, avšak pevně věřím, že není nad tištěnou fotografii. Tištěnou fotografii si můžete prohlédnout, uschovat, vrátit se k ní a vystavit si ji. Není nad pocit držet fotografii milujícího člověka a zavzpomínat. Tisknete své fotografie? Kde si prohlédnete… chcete vědět víc?

ZKUŠENOST

Proč zkušenost? Protože focení není pár minut před objektivem. Je to zážitek. Je to proces. Je to transformace. Protože mě zajímáte Vy. Váš příběh. Všechny Vaše radosti i starosti. Každý je máme a to nás formuje. Naše pocity a myšlenky nás dělají tím, kým jsme. Na fotogeničnost nevěřím. Vypadat… chcete vědět víc?

BUSINESS EDICE

   Ať už jste podnikatel nebo zaměstnanec, Vaše prezentace utváří první dojem před tím, než máte možnost promluvit a zaujmout osobně. Business edice je zde pro všechny, kdo chtějí mít kvalitní profesionální portrét.         Business portrét není jen Váš obličej na bílém pozadí. Říká ostatním… chcete vědět víc?