Portrét s příběhem: Kačka

S Kačkou jsem fotila několikrát. Nejprve jsem ji oslovila jako modelku na spolupráci. Později se stala mojí múzou. Seznámila mě s českou plus size komunitou curvy modelek. Od té doby byla na mých kurzech jako modelka. S Kačkou jsem dělala rozhovor už před rokem. Vlastně jsem ani nemyslela, že bude… chcete vědět víc?

DREAM SHOOT

Žena má dlouhé a honosné šaty. Muž má padnoucí oblek. Vše je elegantní a noblesní. Pro romantické fotky se můžeme vypravit do Paříže, Benátek nebo Budapešti. Nebo jste rebel a pronikneme do divočiny New York City? Dream shoot je focení, které Vám navrhnu na míru, přesně podle Vašich představ. Ať už… chcete vědět víc?

PRODUKTY

Digitální doba nám poskytuje neomezené možnosti, avšak pevně věřím, že není nad tištěnou fotografii. Tištěnou fotografii si můžete prohlédnout, uschovat, vrátit se k ní a vystavit si ji. Není nad pocit držet fotografii milujícího člověka a zavzpomínat. Tisknete své fotografie? Kde si prohlédnete… chcete vědět víc?

ZKUŠENOST

Proč zkušenost? Protože focení není pár minut před objektivem. Je to zážitek. Je to proces. Je to transformace. Protože mě zajímáte Vy. Váš příběh. Všechny Vaše radosti i starosti. Každý je máme a to nás formuje. Naše pocity a myšlenky nás dělají tím, kým jsme. Na fotogeničnost nevěřím. Vypadat… chcete vědět víc?