DREAM SHOOT

DREAM SHOOT

Dream shoot je magické focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Dream shoot je možné uskutečnit v Praze, v Budapešti v Paříži nebo v New York City (případně na jiných lokalitách, kdekoliv po světě). Přímo v centru měst tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou. Postaráme se o Váš make-up, vlasy, zapůjčíme Vám nádherné šaty, obleky a vytvoříme zážitek, na který nezapomenete. Dovolená. Zásnuby. Svatba. Výročí. Čas pro sebe. Láska k městu. Jakákoliv událost, která Vás přivedla až sem, stojí za to, být zachycena na fotografiích. 

  

 

 

KONZULTACE

 

Před focením se setkáme osobně nebo si zavoláme přes Skype, abychom domluvili všechny potřebné detaily. V tento okamžik probereme také šaty a doplňky. Zajistím pro Vás na focení až tři různé róby podle Vašeho stylu. Upřesníme si také konkrétní lokality, na kterých se bude fotit a vytvoříme harmonogram pro den D.

 

ZKOUŠKA

  

Večer před focením se sejdeme u mě ve studiu nebo ve Vašem hotelovém pokoji, abychom udělali zkoušku šatů. Zde Vás také provedu pózováním pro pocit jistoty před objektivem a postaráme se o Vaši vizáž, abyste byli další den nachystáni na focení.

  

MAKE-UP & ÚPRAVA VLASŮ

  

V den focení se zkušená vizážistka postará o Váš make-up a o úpravu vlasů. Pokud se budete chtít fotit na nejznámějších lokalitách jako je Karlův most, Eiffelova věž nebo Brooklynský most s panoramatem Manhattanu, je potřeba vytvořit make-up ještě před východem slunce. Celý tým může dorazit k Vám (domů nebo do hotelového pokoje) a Vašim jediným úkolem bude pouze vstát brzy a nechat se hýčkat.

 

FOCENÍ NA LOKALITÁCH

 

Každé město je specifické, a proto veškeré možné lokality i s ukázkou fotografií projdeme na konzultaci, aby v den focení šlo všechno hladce. Obvykle je focení vázáno na okamžik mezi východem slunce a přítomnost turistů, případně zvýšení dopravy. Během focení stihneme projít nejméně tři lokality, z nichž každá poskytuje několik možností různých záběrů.

  

FOTOGRAFIE & VIDEO

  

Výsledkem vysněného focení je nádherný ručně dělaný box, který obsahuje 20 fotografií. Fotografie jsou tištěny na prémiový fotopapír a zarámovány do paspart o rozměru 20x30cm. Ke každé tištěné fotografii obdržíte také digitální verzi v plném rozlišení. Do dvou týdnů od focení se spojíme online nebo osobně a bude čistě na Vás, které fotografie si vyberete.

 

  

CENÍK

 

 

FOCENÍ ZAHRNUJE

 

Konzultace + uvítací balíček
Hodinovou konzultaci osobně nebo online hovor přes Skype.

Zde domluvíme veškeré podrobnosti.

  

Zapůjčení šatů
Na vysněné focení Vám zapůjčíme až tři šaty, které budete mít k dispozici během focení. 

 

Zkouška a příprava na focení
Den předem zajistíme zkoušku šatů a provedeme Vás pózováním.

Zároveň se postaráme o Vaši vizáž, aby bylo ráno vše perfektně připraveno.

Make-up a úprava vlasů
Zajistíme profesionální make-up a úpravu vlasů pro jednu osobu a přítomnost vizážistky

po celou dobu focení pro drobné úpravy.

 

Dream Shoot Day
Focení na nejméně třech lokalitách včetně dopravy.

  

Přístup do ateliéru a krytých lokalit
V případě nepříznivého počasí máme i plán B, který zaručí krásné fotografie.

 

Foliobox – kolekce fotografií
Ručně dělaný kvalitní box pro 20 kusů tištěných a paspartovaných fotografií dle Vašeho výběru.

Ke každé tištěné fotografii je i její digitální verze v plném rozlišení.

 

Video z Vašeho dne
Video zahrnuje záběry z focení a také slideshow finálních snímků, které si vyberete.

   

CENY JSOU ZÁVISLÉ NA MÍSTĚ A TERMÍNU.

PRO VÍCE INFORMACÍ MĚ PROSÍM KONTAKTUJTE.

info@terezalinhartova.com

comments powered by Disqus