DREAM SHOOT: PRAHA

DREAM SHOOT: PRAHA

Dream shoot je magické focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Dream shoot je možné uskutečnit v Praze, v Paříži nebo v New York City. Přímo v centru měst tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou. Postaráme se o Váš make-up, vlasy, zapůjčíme Vám nádherné šaty, obleky a vytvoříme zážitek, na který nezapomenete. Dovolená. Zásnuby. Svatba. Výročí. Čas pro sebe. Láska k městu. Jakákoliv událost, která Vás přivedla až sem, stojí za to, být zachycena na fotografiích. Tohle je vysněné focení v Praze – Prague Dream Shoot.

 

 

KONZULTACE

 

Před focením se setkáme osobně ve studiu v Praze nebo si zavoláme přes Skype, abychom domluvili všechny potřebné detaily. V tento okamžik probereme také šaty a doplňky. Zajistím pro Vás na focení až tři různé róby podle Vašeho stylu. Upřesníme si také konkrétní lokality, na kterých se bude fotit a vytvoříme harmonogram pro den D.

 

ZKOUŠKA

  

Večer před focením se sejdeme u mě ve studiu nebo ve Vašem hotelovém pokoji, abychom udělali zkoušku šatů. Zde Vás také provedu pózováním pro pocit jistoty před objektivem a postaráme se o Vaši vizáž, abyste byli další den nachystáni na focení.

  

MAKE-UP & ÚPRAVA VLASŮ

  

V den focení se zkušená vizážistka postará o Váš make-up a o úpravu vlasů. Pokud se budete chtít fotit na nejznámějších lokalitách jako je Karlův most, Eiffelova věž nebo Brooklynský most s panoramatem Manhattanu, je potřeba vytvořit make-up ještě před východem slunce. Celý tým může dorazit k Vám (domů nebo do hotelového pokoje) a Vašim jediným úkolem bude pouze vstát brzy a nechat se hýčkat.

 

FOCENÍ NA LOKALITÁCH

 

Každé město je specifické, a proto veškeré možné lokality i s ukázkou fotografií projdeme na konzultaci, aby v den focení šlo všechno hladce. Obvykle je focení vázáno na okamžik mezi východem slunce a přítomnost turistů, případně zvýšení dopravy. Během focení stihneme projít nejméně tři lokality, z nichž každá poskytuje několik možností různých záběrů.

  

FOTOGRAFIE & VIDEO

  

Výsledkem vysněného focení je nádherný ručně dělaný box, který obsahuje 10 fotografií. Fotografie jsou tištěny na prémiový fotopapír a zarámovány do paspart o rozměru 20x30cm. Ke každé tištěné fotografii obdržíte také digitální verzi v plném rozlišení. Do dvou týdnů od focení se můžete přijít podívat na fotografie nebo se spojíme online. Celkem obdržíte 25 snímků k náhledu a budete si moct vybrat svých 10 oblíbených a ty Vám doručím na Vaši adresu jak fyzicky, tak online. Pokud budete chtít fotografií více, můžete si je zakoupit podle platného ceníku. Obdržíte také video, které zahrnuje snímky

 

  

CENÍK

 

 

Jednorázová platba

15 900 Kč

Tři měsíční splátky

5 900 Kč

 

FOCENÍ ZAHRNUJE

 

Konzultace + uvítací balíček
Hodinovou konzultaci osobně ve studiu nebo online hovor přes Skype.

Zde domluvíme veškeré podrobnosti.

  

Zapůjčení šatů
Na vysněné focení Vám zapůjčíme až tři šaty, které budete mít k dispozici během focení. 

 

Zkouška a příprava na focení
Den předem zajistíme zkoušku šatů a provedeme Vás pózováním.

Zároveň se postaráme o Vaši vizáž, aby bylo ráno vše perfektně připraveno.

Make-up a úprava vlasů
Zajistíme profesionální make-up a úpravu vlasů pro jednu osobu a přítomnost vizážistky

po celou dobu focení pro drobné úpravy.

 

Prague Dream Shoot Day
Focení na nejméně třech lokalitách v historickém centru Prahy včetně dopravy.

 

Přístup do ateliéru a krytých lokalit
V případě nepříznivého počasí máme i plán B, který zaručí krásné fotografie z Prahy
a zároveň z ateliéru, který se nachází v širším centru.

 

Foliobox – kolekce deseti fotografií
Ručně dělaný kvalitní box pro 10 kusů tištěných a paspartovaných fotografií dle Vašeho výběru.

Ke každé tištěné fotografii je i její digitální verze v plném rozlišení.

 

Video z Vašeho dne
Video zahrnuje záběry z focení a také slideshow finálních snímků, které si vyberete.

  

comments powered by Disqus