ZKUŠENOST

ZKUŠENOST

Proč zkušenost? Protože focení není pár minut před objektivem. Je to zážitek. Je to proces. Je to transformace. Protože mě zajímáte Vy. Váš příběh. Všechny Vaše radosti i starosti. Každý je máme a to nás formuje. Naše pocity a myšlenky nás dělají tím, kým jsme. Na fotogeničnost nevěřím. Vypadat dobře na fotkách není na Vás. To je moje práce. Připravím Vás na focení, řeknu Vám, jak správně pózovat a povedu Vás, abyste se cítili uvolněně a přirozeně. V tento okamžik pro Vás vytvořím jedinečné portréty.

  

KONZULTACE

Každému focení předchází konzultace. Může proběhnout online na Skypu nebo po telefonu. Na konzultaci se domluvíme na termínu focení, na Vaší představě o výsledných fotkách, seznámíte se s mými produkty, a navíc můžete poznat lépe prostředí, ve kterém se bude Váš den odehrávat. Připravím Vás na focení ohledně oblečení, doplňků, vlasů a toho, na co je třeba dbát, aby vše bylo dokonalé. Domluvíme se na stylech, kterými budeme během dne procházet. Může to být přirozený portrét, fine art, boudoir, glamour, či business portrét. Proto dobře promyslete, jaké mají mít Vaše snímky využití. 

  

 

FOCENÍ

Na focení již přicházíte do ateliéru. Nejprve vybalíme oblečení a poté si Vás vezme do péče vizážistka, která je skutečnou profesionálkou v oboru a zůstává na celé focení. Při líčení můžete zrelaxovat a odpočinout si. V ceně je make-up a úprava vlasů s možností drobných úprav během focení. Make-up a úprava vlasů trvá zhruba hodinu a půl a je to čas věnovaný Vašemu hýčkání. Během focení si můžete vypůjčit šaty, které jsou pro mé klientky k dispozici. Focení potom probíhá naprosto uvolněně, s pauzami na odpočinek, občerstvení, změnu outfitu a vizáže. Focení trvá nejméně dvě hodiny v závislosti na tom, kolik lidí se fotí, kolik stylů a outfitů měníme a samozřejmě je závislé také na Vašich časových možnostech.

 

 

PREZENTACE VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ

Posledním setkáním je prezentace Vašich snímků, která může proběhnout přes Skype nebo osobně.v Praze. Fotografie jsou upravené, vytištěné a zapaspartované. Je čistě na Vás, jaké fotografie si vyberete. Mým posláním je vytvořit fotografie, které budete chtít mít po celý svůj život nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu, děti a další generace. 

 

3 900 Kč

 

CENA ZAHRNUJE

  

KONZULTACI
Hodinovou konzultaci - online hovor přes Skype nebo po telefonu.

Zde domluvíme veškeré podrobnosti.

  

ZAPŮJČENÍ ŠATŮ
Možnost zapůjčit šaty, které jsou v ateliéru k dispozici.

  

MAKE-UP A ÚPRAVU VLASŮ
Zajistíme profesionální make-up a úpravu vlasů pro jednu osobu a přítomnost vizážistky

po celou dobu focení pro drobné úpravy.

  

FOTOGRAFOVÁNÍ V ATELIÉRU
Během focení se mění scéna, nasvětlení, pozadí a až 5 outfitů.

  

PPREZENTACI VÝSLEDNÝCH SNÍMKŮ

Poslední setkání, na kterém uvidíte všechny své snímky v retušované podobě jak digitálně,

tak vytištěné a zapaspartované

Zajímají Vás produkty, které nabízím? 

VÍCE O PRODUKTECH

comments powered by Disqus