ZKUŠENOST

ZKUŠENOST

Proč zkušenost? Protože focení není pár minut před objektivem. Je to zážitek. Je to proces. Je to transformace. Protože mě zajímáte Vy. Váš příběh. Všechny Vaše radosti i starosti. Každý je máme a to nás formuje. Naše pocity a myšlenky nás dělají tím, kým jsme. Na fotogeničnost nevěřím. Vypadat dobře na fotkách není na Vás. To je moje práce. Připravím Vás na focení, řeknu Vám, jak správně pózovat a povedu Vás, abyste se cítili uvolněně a přirozeně. V tento okamžik pro Vás vytvořím jedinečné portréty.

  

KONZULTACE

Každému focení předchází konzultace. Může proběhnout online na Skypu, po telefonu, nejvíce však preferuji osobní setkání. Na konzultaci se domluvíme na termínu focení, na Vaší představě o výsledných fotkách, seznámíte se s mými produkty, a navíc můžete poznat lépe prostředí, ve kterém se bude Váš den odehrávat. Připravím Vás na focení ohledně oblečení, doplňků, vlasů a toho, na co je třeba dbát, aby vše bylo dokonalé. Domluvíme se na stylech, kterými budeme během dne procházet. Může to být přirozený portrét, fine art, boudoir, glamour, či business portrét. Proto dobře promyslete, jaké mají mít Vaše snímky využití. 

  

 

FOCENÍ

Na focení již přicházíte do známého prostředí. Nejprve vybalíme oblečení a poté si Vás vezme do péče vizážistka, která je skutečnou profesionálkou v oboru a zůstává na celé focení. Při líčení můžete zrelaxovat a odpočinout si. V ceně je make-up a úprava vlasů pro dvě osoby, takže si tuto zkušenost můžete užít sám/sama a nebo s sebou na focení vzít Vaši sestru, mámu, dceru nebo nejlepší kamarádku, bez příplatku. Make-up a úprava vlasů trvá zhruba hodinu a půl a je to čas věnovaný Vašemu hýčkání. Během focení si můžete vypůjčit šaty, které jsou v ateliéru neustále k dispozici. Focení potom probíhá naprosto uvolněně, s pauzami na odpočinek, občerstvení, změnu outfitu a vizáže. Focení trvá 2,5 až 8 hodin v závislosti na tom, kolik lidí se fotí, kolik stylů a outfitů měníme a samozřejmě je závislé také na Vašich časových možnostech.

 

 

PREZENTACE VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ

Nejpozději do týdne jsou fotografie připravené k předání. Jedná se o prezentaci Vašich snímků a to je poslední setkání. Fotografie jsou upravené, vytištěné a zapaspartované. Fotografie uvidíte také v digitální podobě. Jeden portrét je zahrnut v ceně za focení. Dále je jen na Vás, jaké fotografie si vyberete a v jaké podobě. Počet zakoupených fotografií není nijak podmíněn. Pokud se Vám fotografie líbit nebudou, nemusíte si koupit žádnou. Mým posláním je vytvořit fotografie, které budete chtít mít po celý svůj život nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu, děti a další generace. 

comments powered by Disqus