"S Terezou jsem měla tu čest fotit hned několikrát a pokaždé to byl jedinečný zážitek. Tereza vytváří pro focení milou a přátelskou atmosféru. Mně, jako nemodelce, vždy poradila jak „pózovat", jak se tvářit a vždy mi pomáhala vytvořit tu správnou náladu. Tereziny fotky jsou nápadité, jiné, zkrátka zaujmou a byla jsem s nimi vždy spokojena, i když jsme fotily v náročném prostředí, vše vždycky dopadlo na jedničku. Umí zachytit to nejlepší z každého, bez přehnaných úprav, i když nemáte zrovna míry modelky jako já. Tereza vždy pečlivě vybere prostředí, vše předem nachystá a focení je opravdu na profesionální úrovni. Fotky jsou citlivě upraveny tak, že výsledek je naprosto perfektní. Zkrátka já nemohu jinak, než Terezu doporučit všem, ať už profesionálním modelům a modelkám, ale za mne hlavně těm, co se před objektivem krapet stydí a nejsou na profesionální focení zvyklí. S Terezou nešlápnete vedle!"

SILVIE

  

 

"S Terezkou jsem fotila už po druhé a vždycky to bylo skvělý. Příjemná slečna, která ve vás odbourá všechny nejistoty svým skvělým přístupem. Při focení je uvolněná atmosféra a vždy cítíte, že je tam právě teď jen a jen pro Vás. Proto tuto dámu jako fotografku velice doporučuji. Nejen, že budete mít krásné fotografie na památku, ale prožijete focení, na které jen tak nezapomenete. Věřím, že nebudete litovat." 

 

 

  

 

"Jako členka Silné madame jsem se na focení s Terezkou těšila a dle fotek jsem už věděla, že to bude stát za to. A taky stálo. Už od pohledu sympatická holčina, která ví kam a jak modelku postavit před foťák. Během focení byla skvělá atmosféra a myslím, že výsledné fotografie poukazují na to, jaký má Terezka na focení talent. Kdybych to měla napsat jednoduchým způsobem, napsala bych prostě "má to v oku"."

 

LUCIE