"Focení s Terezkou Linhartovou pro mě byla terapie. Opečovává vás svojí vlídností a pozorností od momentu, kdy překročíte práh ateliéru. Spolu se svoji make-up stylistkou Lucií Tarantovou umějí navodit velmi příjemnou atmosféru, ve které přestanete řešit jakékoliv fyzické nedokonalosti. Terezka má dar otevírat srdce a nechat vyplout vaši přirozenost. V kombinaci s brilantním smyslem pro detail pak zachytí to niterné a nádherné "já" v každém z nás. "Já", které možná někdo spatří poprvé právě na jejich fotografiích. Portrétní focení doporučuji jako dárek pro sebe či pro své blízké. Ještě jednou děkuju!"

 

"Focení s Terezkou jsem si úžasně užila. Když se o mě starala vizážistka, hezky jsem si u toho vypnula a relaxovala. Potom jsem si už jen převlékala outfity a Terezka se postarala o všechno ostatní. Měla jsem trochu strach, abych se hezky tvářila, jestli to vydržím a jaké to vlastně celé bude. Terezka mě ale celým focením pěkně provedla, vždycky si mě hezky nasměrovala, napózovala a já se nemusela o nic starat. I ty starosti, abych vypadala "dobře na fotce" jsem po pár minutách úplně pustila z hlavy a užívala si pocitu, že teď o mě někdo krásně pečuje. Terezko, moc děkuji, od úvodní konzultace až po odhalení finálních fotek to pro mě byl mimořádný zážitek."

 

KVĚTUŠE

 

 

 

 

"Focení jsem dostala jako dárek. Přestože se nerada fotím, tak den strávený u Terezy v ateliéru byl velice příjemný a focení bylo opravdu zážitkem. Tak dobře jsem se dlouho necítila. Fotky jsou krásné a povedly se jak business fotky, tak rodinné. Díky."

 

MARTINA

  

 

"S Terezou jsem měla tu čest fotit hned několikrát a pokaždé to byl jedinečný zážitek. Tereza vytváří pro focení milou a přátelskou atmosféru. Mně, jako nemodelce, vždy poradila jak „pózovat", jak se tvářit a vždy mi pomáhala vytvořit tu správnou náladu. Tereziny fotky jsou nápadité, jiné, zkrátka zaujmou a byla jsem s nimi vždy spokojena, i když jsme fotily v náročném prostředí, vše vždycky dopadlo na jedničku. Umí zachytit to nejlepší z každého, bez přehnaných úprav, i když nemáte zrovna míry modelky jako já. Tereza vždy pečlivě vybere prostředí, vše předem nachystá a focení je opravdu na profesionální úrovni. Fotky jsou citlivě upraveny tak, že výsledek je naprosto perfektní. Zkrátka já nemohu jinak, než Terezu doporučit všem, ať už profesionálním modelům a modelkám, ale za mne hlavně těm, co se před objektivem krapet stydí a nejsou na profesionální focení zvyklí. S Terezou nešlápnete vedle!"

  

SILVIE

  

 

"S Terezkou jsem fotila už po druhé a vždycky to bylo skvělý. Příjemná slečna, která ve vás odbourá všechny nejistoty svým skvělým přístupem. Při focení je uvolněná atmosféra a vždy cítíte, že je tam právě teď jen a jen pro Vás. Proto tuto dámu jako fotografku velice doporučuji. Nejen, že budete mít krásné fotografie na památku, ale prožijete focení, na které jen tak nezapomenete. Věřím, že nebudete litovat." 

 

 

  

 

"Jako členka Silné madame jsem se na focení s Terezkou těšila a dle fotek jsem už věděla, že to bude stát za to. A taky stálo. Už od pohledu sympatická holčina, která ví kam a jak modelku postavit před foťák. Během focení byla skvělá atmosféra a myslím, že výsledné fotografie poukazují na to, jaký má Terezka na focení talent. Kdybych to měla napsat jednoduchým způsobem, napsala bych prostě "má to v oku"."

  

LUCIE