"Můj původní záměr byl nechat si zvěčnit období, ve kterém se cítím plná energie a obklopená láskou. Podívat se na vytvořené fotografie a vidět, kdo jsem. V samotný den focení jsem se cítila být opravdu sama sebou včetně mé ženské stránky. Myslím, že tento pocit, který ve Vás Tereza probudí se velmi odrazí i v samotných fotografiích. Při shlédnutí finálních fotek jsem konečně viděla to, co ve mně vidí i ostatní a několikrát mi tento moment vehnal slzy do očí. Pokud někdo o této službě váhá, nemohu, než doporučit! Co je víc, než mít památku na jakékoliv období, o které se můžete dělit již po celý zbytek života. Děkuji za nádhernou zkušenost!"

PETRA

 

 

"Mít hezkou rodinnou fotografii bylo už nějakou dobu mým nevysloveným přáním. Ke své velké radosti jsem pořízení portrétní fotografie vyhrála v tombole. Rozhodla jsem se, že se nechám vyfotografovat společně se svými dcerami. Neuměla jsem si ale moc představit, co vše to bude obnášet. Vše jsem se dozvěděla hned na první schůzce s fotografkou Terezkou, ze které jsem už po chvíli měla pocit, jako bychom se dávno znaly. Jak se blížil domluvený termín, začaly narůstat obavy, jestli se budeme umět správně tvářit a pózovat, aby nakonec fotografie stály za to. Díky laskavému přístupu Terezky a péči vizážistky Lucie jsme se však od začátku cítily přirozeně a krásně. Připadaly jsme si jako modelky a čas nám utekl jako voda. Po pár týdnech jsme plné očekávání šly na schůzku, na které jsme měly fotografie poprvé spatřit a vybrat si ty, které se nám líbí. Myslely jsme, že si fotografie převezmeme a půjdeme, ale bylo to další příjemné odpoledne plné překvapení a vůbec se nám nechtělo domů. Vedle krabice plné krásných fotografií jsme si nakonec odnesly i nevšední zkušenost a zážitek, na který se nezapomíná."

 

JANA

   

  

 

 

"Dobrý den,
dovolte mi poděkovat za fajn čas strávený společnou prací nad tvorbou portrétů. Primárně by mne nikdy nenapadlo se nechat fotit a strávit celý den podobnou činností, dneska díky zkušenosti s Vámi vím, že je to naopak čas investovaný velmi produktivně a užitečně. Všem, kteří se rozhodnou podobnou zkušenost nabýt, mohu vzkázat, že jde o čas investovaný do sebe a toho není nikdy dost. Stejně tak je podstatné si vybrat fotografa, který umí. Myslím, že to jsem u Vás našla. Jedna věc je opravdu perfektní řemeslná práce, ať už v den focení a interakci s klientem, tak ve dnech následných, kdy se výsledné fotky vyrábí. Moc se mi líbí Váš styl, způsob, forma. Druhá věc je podnikatelský duch, který dodává tématu, které je z titulu věci kreativní, jednoznačný rozměr přidané hodnoty ve své rozmyšlenosti nad jakoukoliv maličkostí. Velmi si cením kvality, která je z mých měřítek nejen 100% na každém kroku, ale neustále má ambici být ještě o trochu lepší. Výsledné fotografie jsou pro mne ztělesněním mne, takhle se vnímám, jsou v nich vytaženy výrazy a gesta, která skutečně autenticky žiji. Jsou pro mne tak zvěčněním a podtržením toho, co znám a možná také připomenutím víry v sebe, když okolí útočí vlastními sebestřednými představami o dokonalosti. Co je pro mne moc důležité, že stejný význam mají fotky i pro mého muže, který v nich vidí to, co zná, ale co celé dny nevidí, jen slyší z vyprávění. Jsme oba rádi za zkušenost s Vámi a plánujeme se vrátit oba společně, abychom si doplnili jak fotky muže, tak společné."

 

VERONIKA

 

  

"Focení s Terezkou Linhartovou pro mě byla terapie. Opečovává vás svojí vlídností a pozorností od momentu, kdy překročíte práh ateliéru. Spolu se svoji make-up stylistkou Lucií Tarantovou umějí navodit velmi příjemnou atmosféru, ve které přestanete řešit jakékoliv fyzické nedokonalosti. Terezka má dar otevírat srdce a nechat vyplout vaši přirozenost. V kombinaci s brilantním smyslem pro detail pak zachytí to niterné a nádherné "já" v každém z nás. "Já", které možná někdo spatří poprvé právě na jejich fotografiích. Portrétní focení doporučuji jako dárek pro sebe či pro své blízké. Ještě jednou děkuju!"

 

 

"Focení s Terezkou jsem si úžasně užila. Když se o mě starala vizážistka, hezky jsem si u toho vypnula a relaxovala. Potom jsem si už jen převlékala outfity a Terezka se postarala o všechno ostatní. Měla jsem trochu strach, abych se hezky tvářila, jestli to vydržím a jaké to vlastně celé bude. Terezka mě ale celým focením pěkně provedla, vždycky si mě hezky nasměrovala, napózovala a já se nemusela o nic starat. I ty starosti, abych vypadala "dobře na fotce" jsem po pár minutách úplně pustila z hlavy a užívala si pocitu, že teď o mě někdo krásně pečuje. Terezko, moc děkuji, od úvodní konzultace až po odhalení finálních fotek to pro mě byl mimořádný zážitek."

 

KVĚTUŠE

 

 

 

 

"Focení jsem dostala jako dárek. Přestože se nerada fotím, tak den strávený u Terezy v ateliéru byl velice příjemný a focení bylo opravdu zážitkem. Tak dobře jsem se dlouho necítila. Fotky jsou krásné a povedly se jak business fotky, tak rodinné. Díky."

 

MARTINA

  

 

"S Terezou jsem měla tu čest fotit hned několikrát a pokaždé to byl jedinečný zážitek. Tereza vytváří pro focení milou a přátelskou atmosféru. Mně, jako nemodelce, vždy poradila jak „pózovat", jak se tvářit a vždy mi pomáhala vytvořit tu správnou náladu. Tereziny fotky jsou nápadité, jiné, zkrátka zaujmou a byla jsem s nimi vždy spokojena, i když jsme fotily v náročném prostředí, vše vždycky dopadlo na jedničku. Umí zachytit to nejlepší z každého, bez přehnaných úprav, i když nemáte zrovna míry modelky jako já. Tereza vždy pečlivě vybere prostředí, vše předem nachystá a focení je opravdu na profesionální úrovni. Fotky jsou citlivě upraveny tak, že výsledek je naprosto perfektní. Zkrátka já nemohu jinak, než Terezu doporučit všem, ať už profesionálním modelům a modelkám, ale za mne hlavně těm, co se před objektivem krapet stydí a nejsou na profesionální focení zvyklí. S Terezou nešlápnete vedle!"

  

SILVIE

  

 

"S Terezkou jsem fotila už po druhé a vždycky to bylo skvělý. Příjemná slečna, která ve vás odbourá všechny nejistoty svým skvělým přístupem. Při focení je uvolněná atmosféra a vždy cítíte, že je tam právě teď jen a jen pro Vás. Proto tuto dámu jako fotografku velice doporučuji. Nejen, že budete mít krásné fotografie na památku, ale prožijete focení, na které jen tak nezapomenete. Věřím, že nebudete litovat." 

 

 

  

 

"Jako členka Silné madame jsem se na focení s Terezkou těšila a dle fotek jsem už věděla, že to bude stát za to. A taky stálo. Už od pohledu sympatická holčina, která ví kam a jak modelku postavit před foťák. Během focení byla skvělá atmosféra a myslím, že výsledné fotografie poukazují na to, jaký má Terezka na focení talent. Kdybych to měla napsat jednoduchým způsobem, napsala bych prostě "má to v oku"."

  

LUCIE