Jsem zde pro všechny každodenní ženy, muže a jejich rodiny. Vždy vidím nejlepší verzi Vás samotných a snažím se o to, abyste tento poklad spatřili i Vy. Dovolte mi představit Vám zkušenost, při které vznikají takové portréty, které se stanou neocenitelným klenotem nejen pro Vás a Vaši rodinu, ale i pro další generace.

  

 

 

ZKUŠENOST

Zkušenost s fotografováním zahrnuje osobní konzultaci, profesionální make-up a úpravu vlasů pro dvě osoby, focení s několika různými outfity, závěrečné setkání s prezentací Vašich fotografií a jednu fotografii dle Vašeho výběru.

 

VÍCE INFORMACÍ

      

 

 

PRODUKTY

 

Fotografie je možné zakoupit jednotlivě, ve folioboxu nebo jako velkoformátové obrazy. Jakákoliv zakoupená tištěná fotografie zahrnuje digitální formu v plném rozlišení. To, kolik fotografií si zakoupíte je čistě na Vás a rozhodujete se až v okamžiku, kdy fotografie vidíte. 

 

VÍCE INFORMACÍ

 

 

 

DREAM SHOOT

 

Dream shoot je Vaše vysněné focení, které můžeme společně zrealizovat v Praze nebo na Vámi vybrané lokalitě kdekoliv na světě. Přijedu za Vámi na ty nejoblíbenější a nejromantičtější místa a naplánuji pro Vás dny, na které nezapomenete.

 

VÍCE INFORMACÍ

  

NEWSLETTER

 

Přihlaste se k odběru novinek a zůstaneme v kontaktu. Newsletter chodí dvakrát ročně a informuje o novinkách, aktualitách a hlavních událostech.

 

VÍCE INFORMACÍ