Jsem zde pro všechny každodenní ženy, muže a jejich rodiny. Vždy vidím nejlepší verzi Vás samotných a snažím se o to, abyste tento poklad spatřili i Vy. Dovolte mi představit Vám zkušenost portrétního focení, kdy vytvářím takové portréty, které se stanou neocenitelným klenotem nejen pro Vás a Vaši rodinu, ale i pro další generace. V rámci business edice vytvořím profesionální portréty pro sociální sítě nebo webovou prezentaci. A při vysněném focení - dream shoot - Vás vezmu na nejkrásnější místa po celém světě a vytvořím fotografie, které budou památkou na místo, které je blízké Vašemu srdci. 

  

  

  

PORTRÉT

 

Zkušenost s fotografováním zahrnuje osobní konzultaci, profesionální make-up a úpravu vlasů, focení s několika různými outfity a závěrečné setkání s prezentací Vašich fotografií .

 

VÍCE INFORMACÍ

      

 

  

BUSINESS EDICE

  

Jak vypadá Vaše profesní prezentace? Reprezentují portréty Vás samotných to, kým jste a to, čím se zabýváte? V rámci business edice nafotíme portréty, které budou vystihovat Vás a Vaši práci.

 

VÍCE INFORMACÍ

 

 

  

DREAM SHOOT: PRAHA

  

Dream shoot je magické focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Přímo v historickém centru Prahy tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou.

  

VÍCE INFORMACÍ

  

 

   

PRODUKTY

  

Fotografie je možné zakoupit jednotlivě, ve folioboxu nebo jako velkoformátové obrazy. Jakákoliv zakoupená tištěná fotografie zahrnuje digitální formu v plném rozlišení. To, kolik fotografií si zakoupíte je čistě na Vás a rozhodujete se až v okamžiku, kdy fotografie vidíte. 

  

VÍCE INFORMACÍ

 

 

  

NEWSLETTER

 

Přihlaste se k odběru novinek a zůstaneme v kontaktu. Newsletter chodí dvakrát ročně a informuje o novinkách, aktualitách a hlavních událostech.

  

VÍCE INFORMACÍ