Jsem zde pro všechny každodenní ženy, muže a jejich rodiny. Vždy vidím nejlepší verzi Vás samotných a snažím se o to, abyste tento poklad spatřili i Vy. Dovolte mi představit Vám zkušenost portrétního focení, kdy vytvářím takové portréty, které se stanou neocenitelným klenotem nejen pro Vás a Vaši rodinu, ale i pro další generace. Při vysněném focení - dream shoot - Vás vezmu na nejkrásnější místa po celém světě a vytvořím fotografie, které budou památkou na místo, které je blízké Vašemu srdci. 

 

PORTRÉT

Zkušenost s fotografováním zahrnuje konzultaci, profesionální make-up a úpravu vlasů, focení s několika různými outfity a závěrečné setkání s prezentací Vašich fotografií .

VÍCE INFORMACÍ

DREAM SHOOT

Dream shoot je magické focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Přímo v centru nejznámějších měst jako je Paříž, Praha, NYC, Budapešť aj. tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou.

VÍCE INFORMACÍ

PRODUKTY

Fotografie je možné zakoupit ve folioboxu nebo jako velkoformátové obrazy. Jakákoliv zakoupená tištěná fotografie zahrnuje digitální formu v plném rozlišení. To, kolik fotografií si zakoupíte je čistě na Vás a rozhodujete se až v okamžiku, kdy fotografie vidíte. 

VÍCE INFORMACÍ

NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek a zůstaneme v kontaktu. Newsletter chodí dvakrát ročně a informuje o novinkách, aktualitách a hlavních událostech.

VÍCE INFORMACÍ